Změny v jídelně od 1.4.2018

1.4.2018by Hyza
jidelna-1280x853.jpg

Výsledky ankety spokojenosti strávníků v jídelně nás inspirovaly ke změnám, které začneme postupně spouštět už začátkem dubna.

Od 3. 4. 2018 bude možnost vzít si ke každému jídlu pití.

Cena standardní porce jídla tak, jak ji znáte dnes, Vás bude stát o 3,- Kč méně, tj. pouze 32,- Kč. A to i přes to, že dochází ze strany dodavatele k navýšení ceny o 4,- Kč.

U každého jídla si budete moci objednat velkou porci v celkové ceně 70,- Kč, která Vás bude stát jako dnešní standardní porce, tj. 35,- Kč. V prvním dubnovém týdnu nastavíme objednávkový systém tak, abyste mohli od 9. 4. této možnosti využít. Porce se výrazným způsobem zvětší.

V reakci na některé stížnosti týkající se výdeje jídla budeme v první polovině dubna rozšiřovat technické vybavení naší kuchyně o Holdomat, který je přímo určen k udržení jídla v potřebné teplotě a v maximální kvalitě. Nejdříve zařízení otestujeme, a pokud se vše podaří, budeme do něj investovat nemalé peníze.

Jako poslední změnu připravujeme nejpozději od 1. 5. 2018 zavedení výběrového jídla, které bude v ceně 85,- Kč s příspěvkem 35,- Kč od zaměstnavatele. Velikost bude stejná, jako u velké porce jídla, ale v nabídce budou jídla, jako například kachní stehno, americký sumeček, hovězí roštěná nebo špíz z vepřového masa nebo jiná, Vámi tolik oblíbená jídla.

Cena oběda v Ronově se snižuje na 32 Kč.

Petr Tužil, personální ředitel