Jak to u nás vypadá

Ať máte zkušeností na rozdávání, nebo jste právě dokončili školu, vždy vám připravíme co nejhladší zapojení se do života naší firmy. Pojďme se ve stručnosti podívat, jaká je práce v Kovolisu.

Nastupujete k nám do svého prvního zaměstnání, nebo jste podobnou práci ještě nedělali? Nemáte se čeho obávat. Ujmou se vás zkušení a trpěliví kolegové, kteří vás postupně naučí vše potřebné. I po skončení školení vám budou dál po ruce. Když budete potřebovat poradit, vždy budete mít na koho se obrátit.

Protože neustále kupujeme nové technologie a stroje, není práce u nás fyzicky namáhavá. Doby, kdy bylo slévání těžkou dřinou, už připomíná jen sousoší před jídelnou. Díky našim robotům a automatickým manipulátorům dnes zvládne práci, kterou dřív dělali dva urostlí muži, i drobná dívka.

Poptávka po našich výrobcích strmě roste. Už teď máme objednávky na mnoho let dopředu. Díky tomu vám dáme jistotu nadstandardní, pravidelné výplaty. Nikdy v minulosti jsme se nedostali do červených čísel, takže se spolehněte, že vám peníze přijdou vždy včas.

K finanční odměně vám dáme i velké množství benefitů. Podívejte se, co dostanete.

Co dostanete navíc

Příspěvěk na dopravu
Výplata včas
Nadstandardní lékařská péče
Rodinné prostředí
5 týdnů dovolené
Odměna za 100% docházku
Bonusy za směny
Dotované stravování
Benefitní karta
Telefonní tarif
Přátelská firemní kultura
Možnost studia při práci

Na čem budete pracovat

Důležité je pro nás vědět, že naši lidé chtějí pracovat pro slévárnu vyrábějící díly do automobilového průmyslu, který klade vysoké nároky na dodržování pravidel a kvality. Ve firmě se můžete podílet na obchodu, nákupu, vývoji, konstrukci, výrobě nástrojů, lití odlitků, obrábění odlitků, kontrole, nebo na expedici a dopravě výrobků k zákazníkovi.

Vždy budete součástí práce týmů, které jsou schopny přispět k výrobě 30 milionů odlitků ročně v celkové váze 12 000 tun. Více jak 500 druhů odlitků různých velikostí a složitosti.

Pracovat budete v prostředí jedné z nejmodernějších sléváren v Evropě. Budete obklopeni novými technologiemi, ale zároveň v prostředí, které si cení manuální zručnosti.

Volné pozice

Výroba - Slévárna

Výroba - THP

Výroba - Nástrojárna

Výroba - Obrobna

Výroba - Údržba

Kanceláře

V současné době nejsou otevřeny žádné kancelářské pozice. Můžete nám však napsat a my vám dáme vědět, pokud se nějaké pozice otevřou.