Léto s Kovolisem

14.7.2017by admin
kovo-1280x853.jpg

Kovolis Hedvikov a.s.

„Silná rodinná firma přátelská dovnitř i k okolí“

uvádí

Léto s Kovolisem – Velkou letní fotosoutěž

Pořiďte zajímavou fotku na čtyřech kulturních a společenských akcích letošního léta (pro seznam klikněte na obrázek) nebo kdekoliv jinde a utkejte se s nimi v naší soutěži o dvacítku zajímavých cen.

Vámi pořízenou fotku, selfie, skupinku, žánrovku, momentku nebo pořízenou v našem speciálním fotokoutku Léta s Kovolisem, můžete zaslat do soutěže dvěma různými způsoby:

 

Fotografie musí být již při zaslání opatřena jménem a příjmením autora nebo osoby, která ji do soutěže přihlašuje, kde a kdy byl snímek pořízen, místem kde žijete a e-mailou adresou. Jinak nemůže být přijata do soutěže.

Soutěž probíhá od 15. července do 30. srpna 2017, poté bude do 15. září 2017 probíhat hlasování registrovaných účastníků soutěže. Zaregistrovat se mohou i účastníci bez soutěžních fotografií. Vždy z každé IP adresy jeden hlas. Více najdete od 1. srpna 2017 na této stránce.

S naším fotostánkem se můžete setkat na akcích: Folk na Lichnici, Čwachták Fest, Strongman Golčův Jeníkov a Strongman Kutná Hora. Snímky ale můžete pořídit i jinde. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyloučit snímky s hanlivým nebo jinak nevhodným obsahem. Autor fotografie bude na vyloučení včas upozorněn.

Ceny do soutěže:

  1. barevný televizor
  2. sjezdové lyže
  3. rybářský naviják

…a spousta dalších, byť menších cen – potřeby na kolo, permanentky do posilovny, vybavení na turistiku…

kontakt: soutez@kovolis-hedvikov.cz