Plesání v barvách Kovolisu

27.3.2017by admin
DSC_4114.jpg

Třetí březnový pátek patřil v pořadí již dvanáctému reprezentačnímu plesu Kovolisu. Zaplněnému sálu hrála k tanci i poslechu třemošnická kapela MUSIC team Petrus a zpestření programu zajistily čáslavské mažoretky.

V průběhu plesu byli již tradičně vyhlášeni tři nejlepší zlepšovatelé uplynulého roku. Na třetím místě se umístil pan Daniel Zezulák s třemi podanými dobrými nápady, druhé místo obsadil pan Miroslav Valenta, který v roce 2016 podal 4 zlepšováky. Nejlepším zlepšovatelem roku 2016 se pak stal pan Leoš Doležal, který se ale nemohl ze zdravotních důvodů slavnostního vyhodnocení zúčastnit. Generální ředitel oběma přítomným zlepšovatelům pogratuloval a předal jim odměnu v podobě diplomu a šeku.

Po jedenácté hodině pak proběhlo losování hlavních deseti cen bohaté tomboly, ve které byl hlavní cenou chytrý televizor LG. O půlnoční překvapení se postaral Jan Bartoš jako Michal David revival. Nejvytrvalejší účastníci si mohli nad ránem nechat zahrát písničku na přání od DJ Michala Pácalta.