TLAKOVÉ LITÍ PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

NOVÝ ZÁVOD TŘEMOŠNICE

O společnosti

V průmyslové firmě Kovolis Hedvikov se zaměřuje na výrobu hliníkových odlitků pro celý svět. I přes množství mezinárodních spoluprací si držíme již přes dvě století prostředí rodinné firmy v čistě českém vlastnictví. A v tom možná tkví náš úspěch.

Dobře víme, že za kvalitně odvedenou prací stojí silný tým spokojených lidí. Stejně jako výrobní stroje, i zaměstnanci potřebují péči a individuální přístup
k tomu, aby mohli pracovat na sto procent. Proto se snažíme vnímat potřeby každého z nich a tvořit tak přátelské prostředí, ve kterém táhneme všichni za jeden provaz.

Jsme v čele vývoje

Ve výrobě používáme nejmodernější technologie, jsme řešiteli projektu „Jádra z anorganických solí pro tlakové lití“ a „Vývoj chytré formy pro technologii tlakového lití“. 

Rodinná firma

Jsme firma s čistě českým kapitálem, vlastněná rodinou Pavlasových. Přestože jsme povahou rodinná firma, patříme mezi největší světové hráče na poli tlakového lití.

Moderní metoda lití hliníku

Jsme jedni z mála v Evropě a jediní v České republice, kdo používá progresivní metodu lití slitiny hliníku v polotekutém stavu, Rheocasting