Snímek obrazovky 2021-03-10 v 13

TLAKOVÉ LITÍ PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

O společnosti

Jsme firma s čistě českým kapitálem, vlastněná rodinou Pavlasových. Už přes dvě století jsme spjati s okolím Hedvičina údolí jak lidsky, tak pracovně. Protože nepatříme pod žádnou korporaci, nevyvádíme zisk do zahraničí. Naopak dáváme peníze na projekty, díky kterým se nám tu všem žije lépe.

Aby naše děti měly jistotu profesního uplatnění, významně podporujeme Střední odbornou školu a Střední odborní učiliště technické v Třemošnici. Žákům dáváme kromě stipendií a praxe i materiál, nářadí, pracovní oděvy a další potřeby pro výuku v dílnách.

KARIÉRA

Ať máte zkušeností na rozdávání, nebo jste právě dokončili školu, vždy vám připravíme co nejhladší zapojení se do života naší firmy. Pojďme se ve stručnosti podívat, jaká je práce v Kovolisu.

Nastupujete k nám do svého prvního zaměstnání, nebo jste podobnou práci ještě nedělali? Nemáte se čeho obávat. Ujmou se vás zkušení a trpěliví kolegové, kteří vás postupně naučí vše potřebné. I po skončení školení vám budou dál po ruce. Když budete potřebovat poradit, vždy budete mít na koho se obrátit.

Proč s námi?

Jsme v čele vývoje

Používáme nejmodernější technologie a jsme řešiteli projektu „Jádra z anorganických solí pro tlakové lití“.

Rodinná firma

Jsme firma s čistě českým kapitálem, vlastněná rodinou Pavlasových. Přestože jsme povahou rodinná firma, patříme mezi největší světové hráče na poli tlakového lití.

Moderní metoda lití hliníku

Jsme jediní v České republice, kdo používá nejmodernější metodu lití hliníku, tzv. rheocasting.

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

VÝPLATA VČAS

LÉKAŘSKÁ PÉČE

5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

BONUSY ZA SMĚNY

DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ

TELEFONNÍ TARIF

PŘÁTELSKÁ FIREMNÍ KULTURA

NAŠE REFERENCE